Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Друга сесія районної ради шостого скликання

Версія для друку Версія для друку

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Регламент роботи Куликівської
районної ради Чернігівської області
шостого скликання

Керуючись пунктом п’ятим частини першої статті 43 та частиною тринадцятою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
Затвердити Регламент роботи Куликівської районної ради Чернігівської області шостого скликання (додається).

Голова районної ради                                                                                                                                                                                                        С.І.Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про звіт голови районної державної
адміністрації про хід виконання
Програми соціально-економічного
розвитку району на 2010 рік

Відповідно до пунктів 16, 28 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:
        звіт голови районної державної адміністрації Шпака О.А. про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку району на 2010 рік взяти до відома.

Голова районної ради                                                                                                                                                                      С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму соціально-економічного
розвитку Куликівського району на 2011 рік

Із метою забезпечення комплексного соціально-економічного розвитку району, підвищення життєвого рівня населення, відповідно до Законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про державні цільові програми» та керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Програму соціально-економічного розвитку Куликівського району на 2011 рік затвердити (додається).

2. Районній державній адміністрації:
2.1. Забезпечити організацію виконання цієї Програми;
2.2. Довести до селищної та сільських рад, управлінь, підприємств, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування:
- розрахункові показники розвитку галузей господарського комплексу району;
- обсяги реалізації основних видів сільськогосподарської продукції;
- обсяги державних централізованих вкладень, коштів із місцевого бюджету, а також введення в дію об’єктів соціально-культурної сфери і найважливіших природоохоронних об’єктів (після затвердження відповідних бюджетів).

3. Рекомендувати виконкомам селищної та сільських рад покласти в основу формування проектів відповідних програм на 2011 рік основні показники Програми соціально-економічного розвитку Куликівського району.

4. Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Голова районної ради                                                                                                      С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про районний бюджет
на 2011 рік

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 77 Бюджетного кодексу України, районна рада вирішила:

1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2011 рік у сумі 47631507 грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 46697047 грн., спеціального фонду бюджету 934460 грн., у тому числі бюджету розвитку 148800 грн. (додаток 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2011 рік у сумі 47611507 грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 46677047 грн. та видатків спеціального фонду бюджету – 934460 грн., у тому числі бюджету розвитку 148800 грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).

3. Встановити норматив відрахування частини прибутку підприємств та організацій комунальної власності в розмірі 15 відсотків чистого прибутку.

4. Установити розмір оборотного касового залишку районного бюджету у сумі 10000 грн.

5. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2011 рік (додаток 4):
    дотації вирівнювання, що одержується з державного бюджету у сумі 25081400 грн.,
     субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 1024200 грн.,
    субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у сумі 4722400 грн.,
     субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби) у сумі 426200 грн.,
    субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 515800 грн.,
    субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною” у сумі 230500 грн.,
    іншої субвенції з обласного бюджету у сумі 210400 грн.,
    іншої субвенції спеціального фонду (бюджету розвитку) з бюджетів сільських та селищної рад на виготовлення проектно-кошторисної документації добудови спортивного комплексу в смт Куликівка у сумі 132500 грн.
    дотації вирівнювання, що одержується з державного бюджету та передається бюджетам сільських рад у сумі 1963357 грн.,
    коштів, що передаються до районного бюджету з бюджету Куликівської селищної ради в сумі 280767 грн.,
    іншої дотації до бюджетів сільських та селищної рад у сумі 474400 грн.,
    іншої субвенції до обласного бюджету на утримання центрів реабілітації дітей-інвалідів та центри професійної реабілітації у сумі 52500 грн.,
    іншої субвенції до бюджету Дроздівської сільської ради у сумі 32000 грн. на співфінансування проекту ПРООН.

6. Установити, що перерахування дотації вирівнювання бюджетам сільських рад (коштів, що передаються до районного бюджету) здійснюється шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від надходжень доходів до загального фонду районного бюджету згідно із додатком 4 до цього рішення.

Суми дотації вирівнювання, що передаються з районного бюджету бюджетам сільських рад, недоодержані згідно з розписом районного бюджету на 2011 рік шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань, перераховуються управлінням Державного казначейства на підставі платіжних доручень фінансового управління районної державної адміністрації бюджетам сільських рад за рахунок доходів загального фонду районного бюджету до 11 числа місяця, наступного за звітним.

Суми недоодержаних коштів, що передаються до районного бюджету з бюджету Куликівської селищної ради згідно з розписом на 2010 рік шляхом застосування нормативу щоденних відрахувань, перераховуються управлінням Державного казначейства на підставі платіжних доручень Куликівської селищної ради за рахунок доходів загального фонду селищного бюджету до 10 числа місяця, наступного за звітним.

7. Установити обсяги надання кредитів з районного бюджету в 2011 році у сумі 20000 грн. (додаток 5).

8. Затвердити перелік об'єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 7).

9. Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2011 рік у сумі 84240 грн.

10. Затвердити перелік захищених статей витрат загального фонду районного бюджету на 2011 рік за їх економічною структурою:
- оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
- нарахування на заробітну плату (код 1120);
- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 1132);
- забезпечення продуктами харчування (1133);
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160);
- трансферти населенню (код 1340);
- трансферти місцевим бюджетам (код 1320);

11. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та районних програм на загальну суму 369710 грн. (додаток 6).

12. Затвердити розрахунок міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та бюджетами сіл та селища відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 року № 1149 „Деякі питання розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів” (додається).

13. Дозволити фінансовому управлінню райдержадміністрації у виняткових випадках, за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету, здійснювати перерозподіл видатків за економічною та функціональною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах районного бюджету.

Перерозподіл, що призводить до зміни затверджених бюджетних призначень головному розпоряднику коштів районного бюджету по загальному фонду, здійснюється лише за погодженням з постійною комісією районної ради з питань соціально – економічного розвитку та бюджету.

В міжсесійний період, у виключних випадках та за обґрунтованими зверненнями, дозволити за спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації і голови районної ради, після погодження з постійною комісією районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності з наступним затвердженням цього розпорядження рішенням чергової сесії районної ради, протягом 2010 року вирішувати такі питання:
- виділення інших дотацій та інших субвенцій місцевим бюджетам та додаткових коштів головним розпорядникам районного бюджету;
- затвердження переліку об’єктів капітального будівництва за рахунок додаткових надходжень до бюджету розвитку;
- затвердження обсягів надходжень загальнодержавних податків і зборів, за рахунок яких здійснюється перерахування додаткових дотацій місцевим бюджетам.

14. Надати право районній державній адміністрації відповідно до ст. 73 Бюджетного кодексу України отримувати на договірних умовах кошти єдиного казначейського рахунку, без нарахування відсотків за користування цими коштами, на покриття планових обсягів тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

15. Надати пільги за рахунок коштів районного бюджету:
- сім’ям загиблих воїнів-афганців з розрахунку 50 відсотків плати за житлово-комунальні послуги, тверде паливо, скраплений газ та послуги зв’язку;
- сім’ям загиблих військовослужбовців з розрахунку 50 відсотків плати за житлово-комунальні послуги, тверде паливо, скраплений газ та послуги зв’язку;
- інвалідам по зору І групи з розрахунку 50 відсотків плати за житлово-комунальні послуги, тверде паливо, скраплений газ та послуги зв’язку на пільговика;
- інваліду армії ІІ групи Гузу Віктору Івановичу з розрахунку 50 відсотків плати за житлово-комунальні послуги;
- хворим на хронічну ниркову недостатність з розрахунку 100 відсотків вартості проїзду в автомобільному транспорті від місця проживання до лікувальних закладів області.

16. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

17. Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку та бюджету районної ради.

Голова районної ради                                                                                                                         С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про звіт про виконання
районного бюджету за
9 місяців 2010 року

Розглянувши звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2010 року, відповідно до ст.80 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила :

1. Затвердити звіт про виконання загального фонду районного бюджету за дев’ять місяців 2010 року по доходах в сумі 33 620 250,05 грн., по видатках в сумі 32 630 484,34 грн.

2. Затвердити звіт про виконання спеціального фонду районного бюджету по доходах в сумі 2 798 366,65 грн., по видатках в сумі 2 663 556,73 грн.

Голова районної ради                                                                                                                                                                 С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про внесення змін до рішення
районної ради від 14 травня 2010 року
„Про районний бюджет на 2010 рік”

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 78 Бюджетного кодексу України, районна рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 14 травня 2010 року „Про районний бюджет на 2010 рік”.
    1.1. Абзац 1,2 пункту 1 викласти в наступній редакції: „Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2010 рік у сумі 49438476,02 грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 45150784,68 грн., спеціального фонду бюджету 4287691,34 грн., у тому числі бюджету розвитку 248323 грн. (додаток 1).”
    1.2. Пункт 2 викласти в наступній редакції: „Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2010 рік у сумі 49720076,02 грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 45342384,68 грн. та видатків спеціального фонду бюджету – 4377691,34 грн., у тому числі бюджету розвитку 338323 грн. за функціональною (додаток 2) та відомчою (додаток 3) структурами бюджету.”
    1.3. Пункт 2 доповнити абзацом: Направити вільний залишок коштів районного бюджету у сумі 18490 грн. на надання іншої дотації бюджетам сільських рад на забезпечення видатків із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.
    1.4. В абзаці 3 пункту 4 цифру „4068500” замінити на „3741652,02”.
    1.5. В абзаці 4 пункту 4 цифру „546200” замінити на „466200”.
    1.6. В абзаці 5 пункту 4 цифру „170800” замінити на „252754”.
    1.7. В абзаці 7 пункту 4 цифру „33800” замінити на „940750”.
    1.8. В абзаці 15 пункту 4 цифру „170000” замінити на „390300”.
    1.9. В абзаці 18 пункту 4 цифру „25048” замінити на „64909”.
    1.10. Пункт 4 доповнити абзацами: „додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 1220000 грн.”, „додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів, що передається до бюджетів сільських рад у сумі 178500 грн.”, „субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що передається бюджетам сільських та селищної рад у сумі 541170 грн.”, „іншої субвенції з бюджету Горбівської сільської ради у сумі 15000 грн.”
    1.11. У пункті 8 цифру „993” замінити на „273”.
    1.12. У пункті 10 цифру „1005321” замінити на „698532”.

2. Додатки 1 - 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
(додаток 4)
(додаток 5)
(додаток 6)
(додаток 7)

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку та бюджету.

Голова районної ради                                                                                                                                                                  С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму забезпечення пожежної
безпеки на території Куликівського
району на 2011-2013 роки

Із метою визначення шляхів удосконалення системи забезпечення пожежної безпеки в районі, організаційних засад її функціонування, зміцнення технічної та ресурсної бази, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму забезпечення пожежної безпеки на території Куликівського району на 2011-2013 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації:
    2.1. Забезпечити організаційне виконання цієї Програми.
    2.2. Щорічно протягом 2011-2013 років при формуванні відповідних районних бюджетів передбачати фінансування заходів, визначених цією Програмою.

3. Рекомендувати селищній та сільським радам при складанні місцевих бюджетів враховувати щорічні заходи передбачені Програмою забезпечення пожежної безпеки на території Куликівського району на 2011-2013 роки.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Голова районної ради                                                                                                                                             С.І.Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму «Куликівщина
для дітей» на 2011-2016 роки

Із метою створення належних умов для збереження та зміцнення фізичного здоров'я дітей, формування здорового способу життя; створення умов для утвердження в суспільстві сімейних цінностей, матеріального забезпечення сімей із дітьми, забезпечення їх морального здоров'я, виховання відповідального батьківства та запобігання соціальному сирітству, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму «Куликівщина для дітей» на 2011-2016 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації:
    2.1. Забезпечити організаційне виконання даної Програми.
    2.2. При формуванні районних бюджетів на 2011-2016 роки передбачати фінансування видатків на виконання заходів цієї Програми.

3. Про хід виконання Програми інформувати районну раду щорічно до 1 лютого.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань.

Голова районної ради                                                                                                                                             С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму оздоровлення та
відпочинку дітей Куликівського
району на 2011-2015 роки

Із метою створення належних умов для оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей, збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму оздоровлення та відпочинку дітей Куликівського району на 2011-2015 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації:
    2.1. Забезпечити організаційне виконання даної Програми.
    2.2. При формуванні районного бюджету на 2011-2015 роки передбачити фінансування видатків на виконання заходів цієї Програми.

3. Про хід виконання Програми інформувати районну раду щорічно до 10 квітня.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань.

Голова районної ради                                                                                                                                             С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму навчання та
виховання обдарованих дітей
в системі освіти Куликівського
району «Творча обдарованість»
на 2011-2015 роки

Із метою продовження пошуку обдарованих дітей, створення умов для всебічного розвитку та розкриття їхнього інтелектуального та творчого потенціалу, стимулювання творчого самовдосконалення обдарованих дітей, сприяння їхній самореалізації в сучасному суспільстві, керуючись п. 16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму навчання та виховання обдарованих дітей в системі освіти Куликівського району «Творча обдарованість» на 2011-2015 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації:
    2.1. Здійснити заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми;
    2.2. При формуванні районних бюджетів на 2011–2015 роки передбачати кошти на виконання заходів цієї Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань.

Голова районної ради С.І.                                                                                                                                             Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму підвезення
вчителів, які працюють у
сільській місцевості, до місця
роботи на 2011 – 2014 роки

Із метою забезпечення сільських шкіл висококваліфікованими педагогічними кадрами та створення сприятливих умов для надання якісних освітніх послуг, відповідно до ст. 14 Закону України “Про освіту”, керуючись п. 16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму підвезення вчителів, які працюють у сільській місцевості, до місця роботи на 2011-2014 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації:
    2.1. Здійснити заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми;
    2.2. Щорічно протягом 2011-2014 років при формуванні відповідних районних бюджетів передбачати фінансування заходів, визначених цією Програмою.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань.

Голова районної ради                                                                                                                                             С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму забезпечення
житлом працівників гуманітарної
сфери в сільській місцевості
Куликівського району
на 2011-2014 роки

З метою забезпечення соціально-культурного розвитку району та розв’язання проблеми забезпечення житлом працівників освіти, охорони здоров’я та культури сільської місцевості району, відповідно до статті 55 Закону України “Про освіту”, статті 29 “Основ законодавства України про культуру” та статті 77 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму забезпечення житлом працівників гуманітарної сфери в сільській місцевості Куликівського району на 2011–2014 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації:
    2.1. Здійснити заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми у визначені терміни;
    2.2. Щорічно протягом 2011-2014 років при формуванні відповідних районних бюджетів передбачати фінансування заходів, визначених цією Програмою.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань.

Голова районної ради                                                                                                                                                  С.І.Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму відзначення
пам’ятних дат, визначних
історичних подій, релігійних свят,
ювілеїв та вшанування видатних
людей у районі на 2011 рік

Із метою проведення на належному рівні заходів по відзначенню визначних пам’ятних дат, історичних подій, релігійних свят, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму відзначення пам’ятних дат, визначних історичних подій, релігійних свят, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2011 рік (додається).

2. Районній державній адміністрації забезпечити реалізацію даної Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань

Голова районної ради                                                                                                                                                 С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму розвитку
малого підприємництва
Куликівського району
на 2011-2012 роки

Із метою підвищення ефективності функціонування та розвитку малого бізнесу в районі на основі максимально ефективного використання наявних власних фінансових, майнових, трудових та інтелектуальних ресурсів, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму розвитку малого підприємництва Куликівського району на 2011-2012 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації:
    2.1. Забезпечити організаційне виконання даної Програми.
    2.2. При формуванні районного бюджету на 2011 та 2012 роки передбачити фінансування видатків на виконання заходів цієї Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Голова районної ради                                                                                                                                             С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму інформатизації
Куликівського району Чернігівської
області на 2011-2013 роки

Із метою розбудови інформаційного суспільства та районної складової електронної інформаційної системи області, удосконалення системи забезпечення районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної ради, виконавчих комітетів селищної та сільських рад повною й достовірною інформацією для підтримки процесів прийняття управлінських рішень, забезпечення інформаційних потреб громадян, суспільства, держави, сприяння соціально-економічному розвитку району шляхом упровадження сучасних та перспективних інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності району, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму інформатизації Куликівського району Чернігівської області на 2011-2013 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації:
    2.1. Щорічно протягом 2011-2013 років при формуванні відповідних районних бюджетів передбачати фінансування заходів, визначених цією Програмою.
    2.2. Про хід виконання Програми інформувати районну раду щорічно до 01 лютого.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Голова районної ради                                                                                                                                              С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Програму нарощування
поголів’я великої рогатої худоби,
збільшення виробництва тваринницької
продукції в Куликівському районі
на 2011-2015 роки

Із метою нарощування обсягів виробництва високоякісної, конкурентоздатної тваринницької продукції, підтримки особистих селянських господарств, розширення сфери зайнятості сільського населення та підвищення його добробуту, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму нарощування поголів’я великої рогатої худоби, збільшення виробництва тваринницької продукції в Куликівському районі на 2011-2015 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації:
    2.1. Забезпечити організаційне виконання даної Програми.
    2.2. Щорічно протягом 2011-2015 років при формуванні відповідних районних бюджетів передбачати фінансування заходів, визначених цією Програмою.
    2.3. Про хід виконання Програми інформувати районну раду щорічно до 01 лютого.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з аграрних питань та охорони навколишнього природного середовища.

Голова районної ради                                                                                                                                             С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Положення
про постійні комісії
районної ради

Відповідно до частини 15 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила: затвердити Положення про постійні комісії районної ради (додається).

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Положення про
президію районної ради

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 43 та частини 3 статті 57 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада вирішила: Затвердити Положення про президію районної ради (додається).

Голова районної ради                                                                                                                                                                   С.І.Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про єдиний день депутата

Відповідно до частини 1 статті 10 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, частини 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою поглиблення зв’язків і взаємодії депутатів районної ради з виборцями, районна рада вирішила:

1. Продовжити в поточному скликанні практику єдиного дня депутата, проводячи щомісяця в останню середу зустрічі депутатів районної ради з виборцями в трудових колективах та за місцем проживання в населених пунктах району. На зустрічах інформувати виборців про роботу районної ради, виконання планів і програм економічного і соціального розвитку району та районного бюджету, звітувати про депутатську діяльність, здійснювати прийом виборців.

2. Депутатам районної ради наступного дня після зустрічей з виборцями подавати до виконавчого апарату районної ради інформацію про участь у єдиному дні депутата для узагальнення за формою (додається).

3. Заступнику голови районної ради забезпечити організацію проведення єдиного дня депутата, надання депутатам районної ради необхідної методичної і консультативної допомоги для роботи з виборцями.

4. Рекомендувати селищній та сільським радам для узгодження діяльності депутатів рад всіх рівнів встановити такий же день проведення цього заходу у відповідних радах, оперативно інформувати районну раду про участь у єдиному дні депутата та про результати зустрічей з виборцями.

Голова районної ради                                                                                                                                                                  С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про подовження членства в
Куликівській районній
Асоціації місцевих рад

Відповідно до пункту 15 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення районної ради від 10 вересня 1998 року «Про об’єднання в Куликівську районну асоціацію місцевих рад», районна рада вирішила:

1. Подовжити членство районної ради в Куликівській районній Асоціації місцевих рад на період повноважень районної ради шостого скликання.

2. Доручити голові районної ради Калашнику Сергію Івановичу бути повноважним представником районної ради в подальшій діяльності Куликівської районної Асоціації місцевих рад.

3. Рекомендувати селищній та сільським радам розглянути питання про подовження членства в Куликівській районній Асоціації місцевих рад та про представництво в ній селищного та сільських голів.

Голова районної ради                                                                                                                                                                  С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про затвердження Переліку об’єктів
спільної власності територіальних
громад сіл, селища Куликівського району

Із метою забезпечення системного обліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району, керуючись пунктом 20 частини першої статті 43 та частиною 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району Чернігівської області (додатки 1-3) .

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 25 грудня 2009 року «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності.

Голова районної ради                                                                                                                                                                  С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про безоплатне прийняття
до спільної власності територіальних
громад сіл, селища Куликівського
району закладів охорони здоров’я

Розглянувши рішення сільських рад Куликівського району щодо безоплатної передачі до спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району сільських закладів охорони здоров’я, із метою врегулювання бюджетних відносин, відповідно до статті 88, частини 3 статті 89 Бюджетного кодексу України (від 08.07.2010р. № 2456 набуває чинності з 01.01.2011р.), керуючись пунктом 19 частини 1 статті 43, статтею 60 та частиною 10 розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Прийняти безоплатно із власності територіальних громад сіл Куликівського району Чернігівської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району сільські заклади охорони здоров’я згідно додатку.

2. Включити сільські заклади охорони здоров’я до переліку об’єктів комунальної власності, оперативне управління якими здійснює Куликівська районна центральна лікарня.

3. Районній державній адміністрації в місячний термін забезпечити прийом-передачу об’єктів сільських закладів охорони здоров’я, згідно з вимогами чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності.

Голова районної ради                                                                                                                                                                  С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про безоплатне прийняття
до спільної власності територіальних
громад сіл, селища Куликівського
району котельні Ковчинської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
імені Л.П.Деполович

Розглянувши рішення Ковчинської сільської ради від 16 листопада 2010 року «Про безоплатну передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району котельні Ковчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів», із метою збереження та ефективного використання єдиного комплексу основних фондів загальноосвітнього закладу, керуючись пунктом 19 частини 1 статті 43, статтею 60 та частиною 10 розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Прийняти безоплатно із комунальної власності територіальної громади сіл Ковчин та Українське Куликівського району Чернігівської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району котельню Ковчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Л.П.Деполович Куликівської районної ради Чернігівської області згідно додатку.

2. Включити котельню Ковчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Л.П.Деполович до переліку об’єктів комунальної власності, оперативне управління якими здійснює відділ освіти райдержадміністрації.

3. Районній державній адміністрації в місячний термін забезпечити прийом-передачу зазначеного об’єкту, згідно з вимогами чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності.

Голова районної ради                                                                                                                                                                         С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про безоплатне прийняття
до спільної власності територіальних
громад сіл, селища Куликівського
району газових котлів

Розглянувши рішення Вершиново–Муравійської сільської ради від 27 грудня 2010 року «Про безоплатну передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району газових котлів», із метою ефективного використання основних фондів загальноосвітнього закладу, керуючись пунктом 19 частини 1 статті 43, статтею 60 та частиною 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Прийняти безоплатно до спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району два газових котла марка АОГВ – 50 Э, 2002 року випуску, загальною балансовою вартістю 15000 грн., залишковою вартістю 8250 грн., із спільної власності територіальних громад сіл Вершинова Муравійка та Кошарище.

2. Включити вище зазначені газові котли до переліку об’єктів комунальної власності, оперативне управління якими здійснює відділ освіти райдержадміністрації.

3. Районній державній адміністрації в місячний термін забезпечити прийом-передачу зазначених об’єктів, згідно з вимогами чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності.

Голова районної ради                                                                                                                                                                          С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про Статут комунального закладу
«Куликiвська централізована
бібліотечна система»

Керуючись пунктом 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити нову редакцію Статуту комунального закладу «Куликівська централізована бібліотечна система» Куликівської районної ради Чернігівської області (додається).

2. Делегувати відділу культури і туризму Куликівської районної державної адміністрації повноваження:
       2.1. Управління комунальним закладом «Куликівська централізована бібліотечна система» Куликівської районної ради Чернігівської області;
       2.2. Призначення на посаду та звільнення з посади директора комунального закладу «Куликівська централізована бібліотечна система» Куликівської районної ради Чернігівської області, а також заохочення чи накладення на нього дисциплінарних стягнень з обов’язковим письмовим погодженням із головою районної ради.

3. Комунальному закладу «Куликівська централізована бібліотечна система» Куликівської районної ради Чернігівської області в місячний термін із дня прийняття цього рішення подати на державну реєстрацію нову редакцію Статуту.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності.

Голова районної ради                                                                                                                                                                          С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про внесення доповнень до рішення
районної ради від 28 березня 2007 року
«Про підвищення ефективності використання
майна спільної власності територіальних громад
сіл, селища Куликівського району шляхом
удосконалення орендних відносин»

Із метою покращення фінансового стану комунального підприємства «Куликівське виробниче управління житлово-комунального господарства» та врегулювання орендних відносин із окремими орендарями комунального майна, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Внести доповнення до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району затвердженої рішення районної ради від 28 березня 2007 року «Про підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району шляхом удосконалення орендних відносин»:
       1.1. Пункт 4.1. розділу 3 додатку 2 після слів «структурним підрозділам» доповнити словами «контрольно-ревізійному відділу в Куликівському районі»;
       1.2. Пункт 13.3 розділу 13 додатку 2 доповнити підпунктом такого змісту: «У 2011 році Куликівському виробничому управлінню житлово-комунального господарства за оренду нерухомого майна – 100 відсотків орендної плати».

2. Районній державній адміністрації врахувати зазначені доповнення до рішення районної ради від 28 березня 2007 року «Про підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району шляхом удосконалення орендних відносин» при формуванні районного бюджету на 2011 рік.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності.

Голова районної ради                                                                                                                                                                         С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про план роботи Куликівської
районної ради на 2011 рік

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. План роботи Куликівської районної ради на 2011 рік затвердити (додається).

2. Доручити президії районної ради при необхідності вносити зміни до плану роботи ради.

3. Перелік основних питань для розгляду на пленарних засіданнях районної ради опублікувати в районній газеті «Поліська правда».

Голова районної ради                                                                                                                                                                         С.І. Калашник

УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/перша сесія шостого скликання/

РІШЕННЯ

30 грудня 2010 року

Про зміни у складі
президії районної ради

Відповідно до звернень Куликівської районної організації Партії регіонів та Куликівської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», керуючись пунктом 3 частини 1 статті 43 та статтею 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 109, 159 Регламенту Куликівської районної ради шостого скликання, районна рада вирішила:

1. Затвердити чисельний склад президії районної ради – вісім чоловік.

2. До складу президії районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 17 листопада 2010 року «Про утворення президії районної ради» увести Шпака Олега Анатолійовича, уповноваженого представника депутатської фракції від Куликівської районної організації Партії регіонів та Алексу Світлану Михайлівну, уповноваженого представника депутатської фракції від Куликівської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності.

Голова районної ради                                                                                                                                                                         С.І. Калашник

Повернення до списку новин

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014