Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Загальні збори у Кладьківці

Версія для друку Версія для друку

12.02.2015 

Згідно звіту сільського голови Василя Бойка, станом на 1 січня 2015 року в Кладьківці проживало 574 жителі. Загалом на території сільської ради знаходиться 265 господарських дворів, до яких входять і дачні садиби. За минулий рік народилося 4 немовлят, померло 14 осіб. Школа малокомплектна, налічує лише 31 учня.

Як зазначалося у звіті, коштами самооподаткування було відремонтовано обеліск, автобусну зупинку, пічне опалення місцевого ФАПу, в школі був зроблений косметичний ремонт. Великим досягненням є те, що в селі налагоджена система вивезення сміття від приватних садиб, проте санітарний стан не дуже втішний, причина – людська безвідповідальність. Минулоріч також було реалізовано проект реконструкції зовнішнього освітлення вулиць Шевченка, 1-е Травня, Генеральської та Радянської. На сьогодні вже встановлено 48 світильників, в нинішньому році роботу над освітленням вулиць продовжать. З кожним роком поголів’я ВРХ у Кладьківці зменшується через соціальне старіння населення. Проте це не завадило місцевим жителям за минулий рік продати заготівельникам понад 200 тонн молока.

У планах на наступний рік - побудова дитячого майданчика, завершення ремонту місцевого ФАПу, а також продовження реконструкції приміщення Кладьківської школи під церкву. На сьогодні процес завершено на 80%, роботи тривають, та це не заважає функціонувати новій церкві та надавати населенню релігійні послуги.

Кладьківка – одне з небагатьох сіл, на балансі якого досі знаходиться пожежна машина, проте її утримання потребує певних фінансових затрат. Тож громадою було прийнято рішення про збір коштів для утримання автомобіля, а також призначення тимчасового відповідального. Раніше ж за пожежну машину відповідав Микола Гурин, який на сьогодні знаходиться в госпіталі через травми, отримані в зоні бойових дій. Від утримання автомобіля громада не відмовилася, бо Кладьківка – віддалене село, а під час пожежі кожна хвилина може вартувати комусь життя.

Активно обговорювалися питання самооподаткування, податки за ВРХ, коней та техніку, транспортні перевезення, питання облаштування автобусних зупинок. Кладьківці скаржаться, що на зупинках нема лавок, подекуди провалений дах, а по весні їх взагалі затоплює паводковою водою. З метою поліпшення естетичного вигляду села, було також прийнято рішення поставити біля церкви дошку оголошень, щоб їх не розклеювали на парканах. Обговорювалося і питання закриття школи.

Окремої уваги заслуговує криміногенна ситуація на селі. Громадяни розповідають, що вночі до хат вриваються цигани та невідомі, що представляються дільничними. Вони вибивають шибки, грабують, розкрадають безхозне майно. Людей обурює, що міліція на це ніяк не реагує. Дільничний інспектор Олександр Гринь пояснює це тим, що міліцейські машини не забезпечені пальним, а сама Кладьківка знаходиться дуже далеко від райцентру.

З присутніми також поспілкувалися заступник начальника управління соціального захисту Віталій Лазар, головний спеціаліст відділу з призначення пенсій Людмила Марусик, директор «Агрофірми Кладьківка» Віктор Шрам. Вони проінформували громаду про зміни кожен у своїй сфері, а також відповіли на запитання присутніх.

Виступив на зборах і перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, який прозвітував про депутатську діяльність. А також повідомив, що відключення електроенергії можуть поновитися за погіршення погодних умов.

Із заключним словом перед присутніми виступив голова районної ради Юрій Крепосний, наголосивши, що всі проблеми потрібно вирішувати мирно і шляхом спілкування. Посадовець висловив велику вдячність громаді за пророблену роботу та пообіцяв всіляко сприяти у вирішенні наболілих питань.

Повернення до списку новин

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014