Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

news

Версія для друку Версія для друку

Новини Куликівки

Новини 1 - 10 з 1239
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець | Усі 

26.10.2016 10:15:00
Із засідання постійної комісії районної ради
25 жовтня у приміщенні поліклінічного відділення Куликівської центральної районної лікарні відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, де розглядалося питання про роботу комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Куликівської районної ради Чернігівської області. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Наталія Халімон, головний лікар Центру Лідія Дмитришина, заступник головного лікаря комунального закладу «Куликівська центральна районна лікарня» Ольга Павленко.
21.10.2016 15:11:00
Делегація підприємців з Естонії відвідала Куликівський район
Відповідно до угоди про співробітництво між Куликівським районом та Пилваським повітом республіки Естонія, 19-20 жовтня Куликівщина приймала іноземних представників з Естонії. До складу делегації входили підприємці, фермери, представники освіти, медицини та місцевого самоврядування (всього 39 осіб).
20.10.2016 18:16:00
У районі відбулися вибори голови Куликівської районної ради старшокласників «Лідер»
«Ефективне самоврядування – сильна держава». Такими словами розпочала своє звернення до кандидатів на посаду голови Куликівської районної ради старшокласників «Лідер» голова райради Наталія Халімон.
18.10.2016 11:29:00
Актуальні питання децентралізації влади, долі земель і лісів та інші проблеми розвитку місцевого самоврядування обговорювалися на загальних зборах Асоціації «Ради Чернігівщини»
Чергові загальні збори місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Чернігівщини» відбулися за ініціативою голів районних рад 18 жовтня в конференц-залі будинку засідань обласної ради. В зібранні взяли участь голова обласної держадміністрації Валерій Куліч, заступник очільника обласної ради Арсен Дідур та члени регіонального асоційованного об'єднання - керівники районних і міських (міст обласного значення) рад. Куликівщину на зборах представляла голова районної ради Наталія Халімон.
17.10.2016 15:07:00
Екскурсійна поїздка АТОвців Куликівського району туристичними перлинами Ічнянщини
16 жовтня 2016 року група демобілізованих воїнів АТО району разом з дружинами побували на екскурсіях по визначних місцях Ічнянщини: Тростянецькому дендропарку, палацу Тарновських, парковій зоні у Качанівці та історико-етнографічному музеї «Соколиний хутір» в Петрушівці. Екскурсійну поїздку з нагоди Дня захисника України було організовано Куликівським Центром соціально-психологічної допомоги "Фенікс" за підтримки заступника голови Чернігівської обласної ради Арсена Дідура та депутата обласної ради Віктора Труша.
14.10.2016 15:56:00
Свята сіл-2016: Дрімайлівка
Дрімайлівка – село козацьке, засноване 1762 року. Саме тому, День села дрімайлівці святкували на Покрову, в День козацтва – 14 жовтня.
14.10.2016 13:27:00
Свята сіл: Смолянка
День села в Смолянці, за вже сталою традицією, відзначали 14 жовтня.
13.10.2016 16:04:00
Вітали захисників України
Напередодні Дня захисника України, Дня козацтва та Святої Покрови, 13 жовтня у районному будинку культури відбувся святковий концерт, на якому вітали мужніх захисників України та всіх чоловіків з нагоди зазначених свят. В урочистостях взяли участь керівники району, працівники районних установ та організацій, представники громадських організацій, учнівська молодь, голови територіальних громад, жителі району. Почесними гостями на заході були учасники АТО та їх родини, працівники районного військового комісаріату.
10.10.2016 09:02:00
У центрі психолого-соціальної допомоги «Фенікс» запрацювала студія «Майстриня»
Минулої суботи у приймальні депутата обласної ради Арсена Дідура було людно. У центр психолого-соціальної допомоги «Фенікс» на арт-терапевтичне заняття – топіарій «Аромат кави» прийшли жінки з Куликівки, члени громадської організації «Джерело творчості» студії «Майстриня», працівники райдержадміністрації, освітніх закладів та мами, що знаходяться в декретній відпустці.
04.10.2016 12:37:00
Актуальні питання реформи системи професійно-технічної освіти обговорювали на обласній нараді керівників ПТНЗ в Куликівці
Нарада відбулася 4 жовтня на базі Куликівького професійного аграрного ліцею. Участь у нараді взяли перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутат обласної ради Віктор Труш, голова Куликівської районної ради Наталія Халімон, начальник обласного Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Віктор Гріненко та ін.
Новини 1 - 10 з 1239
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець | Усі 

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014