Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Візитівка району
Cимволіка
Історична довідка
Видатні особи
Потенціал економічного розвитку
До 90-річчя Куликівського району

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна

Видатні особи

Версія для друку Версія для друку

Відомі земляки

Віталій Терентійович Корж.

Народний депутат України четвертого і п`ятого скликань. Кандидат економічних наук. Автор 80-ти наукових праць у галузі економіки. Народився в селі Дроздівка.

докладніше про Віталія Терентійовича...

 

 

Віталій Андрійович Масол.

Народний депутат України І-ІІ скликань, кандидат технічних наук, лауреат Державної премії УРСР. З 1994 по 1995 рік займав посаду Прем`єр-Міністра України. Нині займається громадською діяльністю. Народився в селі Олишівка.

 

 

 

Віктор Леонідович Лазар.

Депутат обласної ради четвертого і п`ятого скликань. У 1992 році заснував нині відоме за межами району і області приватне багатопрофільне підприємство «ВИМАЛ». На даний час займає посаду голови Чернігівської райдержадміністрації. Народився в селі Дроздівка.

 

 

 

Видатні особи

Український педагог i методист початкової освiти, автор довоєнного Букваря, який видавався 19 разiв, Лiдiя Платонiвна Деполович (1869-1943 р.). Народилася в с.Ковчин.

 

 

 

 

Видатна оперна спiвачка Заслужена артистка Киргизiї Людмила Мусiївна Циндрик (1945-1995 рр.). Народилася в смт. Куликiвка.

 

 

 

 

Дитюк В.К. – Герой Радянського Союзу. с. С-Дівиця.

Вiдомий органiзатор медичної справи в країнi, автор праць «Медико-топографiчний опис Чернiгiвської губернiї», «Про сибiрську язву» та iнших Степан Семенович Андрiєвський (1760-1818 рр.). Директор Санкт-Петербурзької медико-хірургічної академії. Народився в селi Салтикова Дiвиця.

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014